För ytterliggare adressinformation, klicka på avdelningens namn.


FaLang translation system by Faboba

Cranab personal

Vi är till för att hjälpa er. Kontakta oss gärna via telefon eller mail.
Vårt kontor är öppet måndag – fredag från 7:00 till 16:00. Söker ni en återförsäljare? Klicka på.
Se återförsäljarlista
Inga Zukunft
 
Inga Zukunft

Försäljningskoordinator

+46 933 135 41

inga.zukunft@cranab.se

Magnus Hedman
 
Magnus Hedman

Marknadsansvarig
Slagkraft alla marknader
Lastbilskranar Norden
Eftermarknad

+46 933 144 09

+46 70 212 0063

magnus.hedman@cranab.se

Kristoffer Ekman
 
Kristoffer Ekman

EFTERMARKNAD / RESERVDELAR

+46 933 144 19

kristoffer.ekman@cranab.se

Emma Allebo
 
Emma Allebo

Marknadskoordinator

+46 76-492 76 66

emma.allebo@cranab.se

Edvin Eklund
 
Stefan Holgersson
 
Stefan Holgersson

Försäljningslogistiker

+46 933 135 60

stefan.holgersson@cranab.se

Patrik Persson
 
Patrik Persson

Teknisk support

+46 933 135 56

patrik.persson@cranab.se

Malin Näslund
 
Malin Näslund

Planeringschef

+46 933 145 06

malin.nilsson@cranab.se

Mattias Lundström
 
Mattias Lundström

UTVECKLINGSCHEF

+46 933 145 32

mattias.lundstrom@cranab.se

Torbjörn Tervahauta
 
Torbjörn Tervahauta

Strategisk Inköpare

+46 933 145 33

+46 72 085 20 15

torbjorn.tervahauta@cranab.se

Lars Rudolfsson
 
Lars Rudolfsson

Produktionschef

+46 933 145 04

lars.rudolfsson@cranab.se

Lars Sandström
 
Lars Sandström

Produktionsledare

+46 933 145 70

lars.sandstrom@cranab.se

Fredrik Sandberg
 
Fredrik Sandberg

Fastighets- & Underhållschef

+46 933 145 49

+46 72 085 89 36

fredrik.sandberg@cranab.se

Henrik Vincent
 
Henrik Vincent

HR och Lön

+46 933 145 55

henrik.vincent@cranab.se

Peter Sjölund
 
Peter Sjölund

Strategisk inköpschef

+46 933 144 10

+46 70 67 44 321

peter.sjolund@cranab.se